Fotosesija su grupės “Arbata” lyderiu Andriumi Zalieska

 

blog9

 

  • Kiekvienas menininkas, kūrėjas dažniausiai turi kokia nors idėją, mintį, ką nori atskleisti, perteikti ir parodyti visuomenei, o kodėl kuriate Jus? Kokia jūsų žinutė pasauliui?

Kiekvienas žmogus turi savo gyvenimo misiją. Kūrėjo, menininko misija gyvenimą daryti gražesnį. Todėl matydamas žmogų klausantį mano muzikos, suprantu, kad tai ką darau yra ne veltui. Man norisi pasakyti, parodyti, kad nėra vieno teisingo kelio, jų yra tiek, kiek gyvų būtybių.

 

  • Kas jus įkvepia kūrybai?

Kūrybai įkvepia šalia esantys artimi žmonės, knygos, muzika, tekanti upė, susapnuotas sapnas, kažkam tinkamai ar netinkamai pasakyti žodžiai. Nėra tik vieno taško, kuris įkvėptų. Tiesiog ėjimas vidurio keliu stengiantis nesimėtyti į kraštutinumus.

 

  • Kas yra sunkiausia būnant menininku, muzikantu?

Nepamiršti dėl ko tai darai. Kartais rutina net ir pačias gražiausias idėjas ir norus paverčia nieku. Todėl dažnai prisimenu močiutės žodžius – „Vaikeli negailėk savęs“.

 

blog11

 

  • Jei reikėtų vienu ar keliais sakiniais perteikti visą patirtį ir palinkėti, patarti savo vaikui einant jam gyvenimo keliu, ką pasakytumėte?

Linkint ar sakant visada prisimenu vieno Sufijaus žodžius. Kai jo paprašė palinkėti, kad gyvenimas būtų gražesnis, lengvesnis, jis pasakė „Tai irgi praeis“. Tinka visoms gyvenimo situacijoms.

 

  • Pasidalinkite įdomiausia, linksmiausia ar labiausiai įsimintina istorija, įvykiu iš savo kūrybinės patirties.

Po koncerto esu gavęs klausimą ar daina „Linkėjimai tau“ yra grupės „Arbata“ ar Andriaus Kaniavos. Patikinau, kad tikrai grupės „Arbata“. Mergina papasakojo, kad mokykloje muzikos mokytoja juos mokė atlikti šią dainą šimtadienio šventei ir ją pristatė kaip Andriaus Kaniavos dainą. Taigi visokių kuriozų nutinka.

 

blog6

 

  • Kaip įvertintumėte fotosesiją? Kokia ji, koks rezultatas, ką jaučiate žiūrint į nuotraukas?

Fotosesija man labai patiko. Vyko mano kasdieninėje darbo aplinkoje, kurioje aš kuriu, repetuoju ir dažnai leidžiu laiką. Rezultatas nustebino. Man iki šiol yra keista matyti save iš šono. Kiekvienas fotografas tave mato kitaip ir tai užfiksuoja nuotraukose. Kiekviena nuotrauka tampa ypatinga.

 

  • Ir vis dėlto… Kokia arbata Jums mėgstamiausia? 😊

Ta, kuri padaryta su meile 😊

 

andrius zalieska

 

blog4

 

blog8

blog14

blog15

blog3

 

andrius zalieska1

 

blog13

 

blog12blog7