KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

(LT) Gintarė ir Žydrūnas
(LT) Gintarė ir Žydrūnas
(LT) Kamilė - labai šiltas žmogus, nuostabi fotografė. Labai džiaugiamės pasirinkę būtent ją įamžinti mūsų šventės akimirkas. Nuotraukos nuostabios, todėl drąsiai rekomenduojame visiems šią fotografę :) Ir iš tiesų, tai nuotraukos, kurios kalba...
Aistė ir Paulius
Aistė ir Paulius
Ačiū Kamilei už be galo nuostabiai įamžintas mūsų vestuvių akimirkas. Neturime nei menkiausios abejonės begaliniu Kamilės talentu, bei srauniai srovenančia kūrybine gyslele :) Labai džiaugiames savo vestuvių fotosesijoms pasirinkę Kamilę ir be menkiausios dvejonės rekomenduotume ją savo artimiausiems draugams!
Svajūnė ir Ramūnas
Svajūnė ir Ramūnas
Noriu tarti didžiausia ačiū už gautas nuotraukas :). Labai dėkui už kantrybę mus paveiksluojant, nes tikrai pozuoti patirties neturime, bet Jūsų pagalba ir bendravimas leido pasijausti jaukiai ir maloniai visą laiką. Nuotraukos 1000 kartų viršijo mūsų lūkesčius. Įamžinot pačias gražiausias akimirkas, kurios grąžina į mūsų šventės diena ir leidžia vėl pajusti visas patirtas emocijas. DĖKUI JUMS
Egidijus ir Simona Gubinai
Egidijus ir Simona Gubinai
Dėkojame Tau už įamžintas mūsų gražiausias gyvenimo akimirkas. Esame labai dėkingi, kad papildei mūsų šventę savo nuoširdžiu buvimu, rūpestingumu ir profesionalumu... Džiaugiamės fotografijomis ir jose įamžintais tikrais jausmais, išgyvenimais, jauduliu, džiugesiu ir laime... Ačiū, kad buvai šalia ir išgyvenai visa tai kartu su mumis. Linkime Tau ko geriausios kloties!
Gintarė ir Marius
Gintarė ir Marius
Labai draugiška, maloni ir talentinga fotografė ! Džiaugiamės nuostabiomis vestuvių nuotraukomis !
Simona ir Šarūnas
Simona ir Šarūnas
Ačiū Kamilei ! Už nuostabias nuotraukas, nepakartojamas linksmas ir romantiškas akimirkas, kurias įamžinai mūsų vestuvių dieną ! Tai sakome didelį AČIŪ už nuoširdų bendravimą ir įdėtą darbą. Nuotraukos išėjo tokios, kad vis norisi žiūrėti ir žiūrėti, neapsirikome pasirinkdami Jus ir rekomenduojam kitiems. :)
Justina
Justina
Kamile meniskos sielos zmogutis...begalo kuribynga,I savo darba ziuri su dydele meile,ir atiduoda visa save fotografijai!!! Labai esu laiminga sutikusi tave 😘 Noreciau kad mane fotografuotum ir fotografuotum,nes kai pamatau rezultata tada buna wow!! :) Tu nuostabi!!linkiu tau islikti visada tokiai super linksmai ir draugiskai 😘
SAndra
SAndra
Nors nuotraukyčių teko šiek tiek lūktelti, tačiau jos pateisino visus lūkesčius. Labai patiko ir patiems ir draugams kurie jas matė. Gavome daug pagyrų :-) Kamile puiki fotografė, puikiai moka pralinksminti vaikučius! Rekomenduoju, nenusivilsite.
Liūdmila ir Arūnas
Liūdmila ir Arūnas
Nuotraukos smagios, o filmukas labai - labai, net ir vyras pripažino. :) Dėkui tau už nuoširdų atsidavimą ir meniškumą.
‎Olia ir Artūras
‎Olia ir Artūras
Puikus zmogus ir savo darbo profesionalas! Kurybinga idomi ir atsidavus! Aciu Kamilei uz grazu darba ir silta bendravima! Rekomenduojam!
Vilma ir Erikas Sadauskai
Vilma ir Erikas Sadauskai
Kamilė kaip ir jos kūrybiniai darbeliai yra paprastai nepaprasti. Neparagave nesužinosite! Nuoširdžiai dėkoju už nepamirštamas akimirkas, kurios tiesiog alsuoja fotografijose meile, džiugesiu, palaima, susimąstymu, žaismingumu, atsidavimu, priėmimu ar tiesiog kur vėjas neša. Dėkoju autorei, kad sutiko mus lydėti skrendančius dviračiais i naująjį gyvenimo etapą ir visa tai iamžino.Tiesiog viskas taip natūraliai ir gražiai klostėsi, nes žmogutis su fotoaparatu gražiai jaučia....Mes labai džiaugiames mūsų lyg iš dangaus nukritusia pažintimi ir nepakartojamomis fotografijomis, kurias bevartant isgyvename Mūsų Kelionę vėl ir vėl!
(LT) Mindaugas
(LT) Mindaugas
(LT) Labas vakaras, norėjau padėkoti už gražias nuotraukas, įamžintas akimirkas. Labai džiaugiamės ir esam labai patenkinti rezultatu.
(LT) Gerda
(LT) Kaip gera gauti tokias šiltas ir gražiai apipavidalintas fotografijas.  Ačiū Kamilei už įamžintą krikštynų stebuklą.
(LT) Justina
(LT) Kamilė labai draugiškas ir šiltas žmogus, malonu ir lengva bendrauti... Kūrybinga, labai gera fotografė! Mes be galo džiaugiamės sutikę tave!!! Kamile, tu nepakeičiama, tu geriausia!!!
(LT) Monika ir Evaldas
(LT) Monika ir Evaldas
(LT)

Labai ačiū Kamilei už nuostabiai įamžintas mūsų stebuklelio krikštynu šventės akimirkas   Nuotraukos labai gražios

Atsliepimų forma