KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Gintarė ir Žydrūnas
Gintarė ir Žydrūnas
Kamilė - labai šiltas žmogus, nuostabi fotografė. Labai džiaugiamės pasirinkę būtent ją įamžinti mūsų šventės akimirkas. Nuotraukos nuostabios, todėl drąsiai rekomenduojame visiems šią fotografę :) Ir iš tiesų, tai nuotraukos, kurios kalba...
Aistė ir Paulius
Aistė ir Paulius
Ačiū Kamilei už be galo nuostabiai įamžintas mūsų vestuvių akimirkas. Neturime nei menkiausios abejonės begaliniu Kamilės talentu, bei srauniai srovenančia kūrybine gyslele :) Labai džiaugiames savo vestuvių fotosesijoms pasirinkę Kamilę ir be menkiausios dvejonės rekomenduojame ją savo artimiausiems draugams!
Svajūnė ir Ramūnas
Svajūnė ir Ramūnas
Noriu tarti didžiausia ačiū už gautas nuotraukas :). Labai dėkui už kantrybę mus paveiksluojant, nes tikrai pozuoti patirties neturime, bet Jūsų pagalba ir bendravimas leido pasijausti jaukiai ir maloniai visą laiką. Nuotraukos 1000 kartų viršijo mūsų lūkesčius. Įamžinot pačias gražiausias akimirkas, kurios grąžina į mūsų šventės diena ir leidžia vėl pajusti visas patirtas emocijas. DĖKUI JUMS
Simona ir Egidijus
Simona ir Egidijus
Dėkojame Tau už įamžintas mūsų gražiausias gyvenimo akimirkas. Esame labai dėkingi, kad papildei mūsų šventę savo nuoširdžiu buvimu, rūpestingumu ir profesionalumu... Džiaugiamės fotografijomis ir jose įamžintais tikrais jausmais, išgyvenimais, jauduliu, džiugesiu ir laime... Ačiū, kad buvai šalia ir išgyvenai visa tai kartu su mumis. Linkime Tau ko geriausios kloties!
Gintarė ir Marius
Gintarė ir Marius
Labai draugiška, maloni ir talentinga fotografė ! Džiaugiamės nuostabiomis vestuvių nuotraukomis !
Simona ir Šarūnas
Simona ir Šarūnas
Ačiū Kamilei ! Už nuostabias nuotraukas, nepakartojamas, linksmas ir romantiškas, už akimirkas, kurias įamžinai mūsų vestuvių dieną ! Tau sakome didelį AČIŪ už nuoširdų bendravimą ir įdėtą darbą. Nuotraukos išėjo tokios, kad vis norįsi žiūrėti ir žiūrėti, neapsirikome pasirinkdami Jus ir rekomenduojam kitiems. :)
Justina ir Alvydas
Justina ir Alvydas
Kamilė - meniškos sielos žmogutis... Begalo kūrybinga, į savo darbą žiūri su didele meile ir atiduoda visa save fotografijai!!! Labai esu laiminga sutikusi tave 😘 Norėčiau, kad mane fotografuotum ir fotografuotum, nes kai pamatau rezultatą - tada būna wow!! :) Tu nuostabi!!! Linkiu tau išlikti visada tokiai super linksmai ir draugiškai 😘
Sandra ir Aidas
Sandra ir Aidas
Nors nuotraukyčių teko šiek tiek luktelti, tačiau jos pateisino visus lūkesčius. Labai patiko ir patiems, ir draugams kurie jas matė. Gavome daug pagyrų :-) Kamilė puiki fotografė, puikiai moka pralinksminti vaikučius! Rekomenduoju, nenusivilsite.
Liūdmila ir Arūnas
Liūdmila ir Arūnas
Nuotraukos smagios, o filmukas labai - labai, net ir vyras pripažino. :) Dėkui tau už nuoširdų atsidavimą ir meniškumą.
‎Olia ir Artūras
‎Olia ir Artūras
Puikus žmogus ir savo darbo profesionalas! Kūrybinga, įdomi ir atsidavus! Ačiū Kamilei už gražų darbą ir šiltą bendravimą! Rekomenduojam!
Vilma ir Erikas
Vilma ir Erikas
Kamilė kaip ir jos kūrybiniai darbeliai yra paprastai nepaprasti. Neparagave nesužinosite! Nuoširdžiai dėkoju už nepamirštamas akimirkas, kurios tiesiog alsuoja fotografijose meile, džiugesiu, palaima, susimąstymu, žaismingumu, atsidavimu, priėmimu ar tiesiog kur vėjas neša. Dėkoju autorei, kad sutiko mus lydėti skrendančius dviračiais į naująjį gyvenimo etapą ir visa tai iamžino. Tiesiog viskas taip natūraliai ir gražiai klostėsi, nes žmogutis su fotoaparatu gražiai jaučia... Mes labai džiaugiames mūsų lyg iš dangaus nukritusia pažintimi ir nepakartojamomis fotografijomis, kurias bevartant išgyvename Mūsų Kelionę vėl ir vėl!
Mindaugas
Mindaugas
Labas vakaras, norėjau padėkoti už gražias nuotraukas, įamžintas akimirkas. Labai džiaugiamės ir esam labai patenkinti rezultatu.
Gerda
Kaip gera gauti tokias šiltas ir gražiai apipavidalintas fotografijas.  Ačiū Kamilei už įamžintą krikštynų stebuklą.
Justina
Kamilė labai draugiškas ir šiltas žmogus, malonu ir lengva bendrauti... Kūrybinga, labai gera fotografė! Mes be galo džiaugiamės sutikę tave!!! Kamile, tu nepakeičiama, tu geriausia!!!
Monika ir Evaldas
Monika ir Evaldas

Labai ačiū Kamilei už nuostabiai įamžintas mūsų stebuklelio krikštynu šventės akimirkas   Nuotraukos labai gražios

Atsliepimų forma