kamile adomaityte

 

Sveiki, mano vardas Kamilė. Trumpai apie mane. Turiu gražia šeimą, mylimą vyrą ir nuostabu sūnelį taip pat turiu keletą silpnybių… Tapybą ir fotografiją.  Baigiau dailės grafikos bakalaurą Šiaulių universitete ir mokslus tęsiau tapybos magistrantūroje. Studijos sekėsi puikiai, visi palaikė ir skatino kurti, buvau įvertinta. Džiaugiuosi šia patirtimi, kuri praplėtė meno sampratą ir parodė įvairiapusiškas saviraiškos galimybes.

 

Pažintis su profesionalia fotografija prasidėjo antrame bakalauro kurse 2009 metais, kuomet išvykusi į Vokietijos Hildesheim’o universitetą, pradėjau studijuoti analoginę bei skaitmeninę fotografiją ir … ji mane įtraukė ir užbūrė! Supratau, kad būtent čia yra ta sritis, kur galiu panaudoti įgytas žinias apie spalvas, apšvietimą, kompoziciją. Būtent čia galiu atskleisti savo menišką prigimtį ir atvaizduoti tai, kas kartais yra nematoma, kas slypi žmogaus viduje… Fotografijos kalba tapo mano kalba.

Esu įgyjusi įvairiapusės patirties tiek fotografijoje, tiek kitose meno šakose. Teko išmėginti įvairiausius žanrus, kol atradau tai, kas man labiausiai teikia džiaugsmą, tai – vestuvių fotografija. Vestuvės – viena iš svarbiausių dienų žmogaus gyvenime, todėl vis daugiau jaunavedžių supranta, kad profesionalios nuotraukos turi išliekamąją vertę, jos tampa šeimos istorijos dalimi. Kiek daug emocijų, jausmų, jaudulio, džiaugsmo, meilės yra Tą dieną! Džiaugiuosi galėdama būti tuo žmogumi, kuris jaunuosius lydi nuo pasiruošimo pradžios iki vidurnakčio fejerverkų, žibintų… Tai mistiška diena!

 

Fotografuodama esu labai laiminga, jaučiuosi esanti ten, kur turiu būti. Sutinku daug nuostabių žmonių, matau laimingas, spindinčias jaunųjų akis nuostabiausią jų gyvenimo Dieną, kartu išgyvename visas akimirkas, kurios pavirsta jausmingomis, gražiomis ir šiltomis fotografijomis… Kiekvienos vestuvės man yra skirtingos ir užburiančios, vėl ir vėl…